17. 02. 2020
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Відбулося перше засідання Координаційного центру з питань організації діяльності медичних служб сил оборони та органів і закладів охорон

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

29 вересня за ініціативи МОЗ України провели перше засідання Координаційного центру, у якому взяли участь представники усіх залучених відомств.

Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів зазначив: “Формування Координаційного центру - це наша спільна перемога, а його діяльність - один із пріоритетів Уряду. Задля ефективної роботи у напрямку надання якісної медичної допомоги нашим громадянам, військовослужбовцям ми створюємо єдиний медичний простір”.

Координаційний центр є основним тимчасовим консультативно-дорадчим органом при Кабінеті Міністрів України для організації діяльності медичних служб сил оборони та органів і закладів охорони здоров’я.

“На сьогодні між різними відомствами, існують десятки бюрократичних перепон, які не дають можливості швидко та ефективно вирішувати проблемні питання щодо надання якісної медичної допомоги нашим громадянам. Тому ми разом створюємо потужну систему медичного забезпечення, яка допоможе захистити наших громадян. Для мене важливо, щоби наш план не був черговою кіпою паперу, натомість відповідав реальним потребам та створив єдину злагоджену систему, в якій однаково потужно працюватимуть медичні служби сил оборони та цивільні заклади”, – наголосила в.о. Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Створення Центру також спрямоване на виконання завдань, визначених оперативною ціллю 4.2 Стратегічного оборонного бюлетеня України. Так, Координаційний центр забезпечуватиме якісну реалізацію Матриці СОБ в частині побудови медичного забезпечення для надання належної медичної підтримки всім завданням сил оборони відповідно до поставлених завдань та строків.

Як зауважила Уляна Супрун: “Стратегічний оборонний бюлетень - це чудовий документ, у якому чітко прописані наші дії та завдання на шляху до створення реально діючого єдиного медичного простору, тому ми маємо виконувати наші обв'язки. Міністерство охорони здоров’я України відкрито до співпраці. Будемо разом долати відстань та іти один одному на зустріч заради спільної мети – надання якісної медичної допомоги громадянам України!”.

МОЗ України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31