07. 08. 2020
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Олексій Павленко: Українські фермери отримають грантову допомогу 19 млн. канадських доларів

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon


Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Уряди Канади та Ізраїлю надали грант понад 19 млн. канадських доларів на підтримку малих та середніх фермерських господарств на Півдні України. Про це підписано відповідний Меморандум про взаєморозуміння між Канадою та Ізраїлем щодо проекту підтримки українських плодоовочевих господарств за підтримки Мінагрополітики України.

Урочисте підписання Меморандуму відбулося у Міністерстві за участі Міністра Олексія Павленко, заступника Міністра із питань євроінтеграції Владислави Рутицької, Надзвичайного та Повноважного Посла Канади Романа Ващука та Надзвичайного та Повноважного Посла Ізраїлю Еліава Білоцерківського.

«Українські фермери отримають можливості освоєння системи логістики, сучасного маркетингу, ринкових механізмів, нових технологій. Висловлюю подяку за підтримку українського сільського господарства. Маємо надію на успішні партнерські відносини між нашими країнами», - зазначив Олексій Павленко.

Уряди Канади та Держави Ізраїль досягли згоди щодо співробітництва у сфері надання допомоги фермерам, дрібним та середнім приватним підприємцям в рамках впровадження проекту «Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва». Проект спрямований на обмін досвідом вирощування, збереження, маркетингу готової продукції, а також застосування нових методик у галузі агропромисловості. Проект охоплює дрібних та середніх приватних підприємців чотирьох областей України: Запорізької, Миколаївської, Одеської, Херсонської.

«Проект зосереджено в областях, де досвід ізраїльських експертів буде особливо цінним. Регіони отримають значний поштовх для розвитку не тільки плодоовочевої, але і всієї аграрної галузі, що є основою для регіонального кластеру із відповідною інфраструктурою та налагодженою логістикою», - відзначила Владислава Рутицька, заступник Міністра із питань євроінтеграції.

Грантова допомога спрямована на надання обладнання, проведення навчання, а також практичної та методичної допомоги в налагодженні ефективнішого ведення сільського господарства для фермерів та власників домогосподарств (із залученням ізраїльських та канадських фахівців).

Для підтримки малих та середніх аграріїв буде створено кредитний механізм для полегшення отримання доступу до фінансування, щоб фермери могли інвестувати в розвиток свого бізнесу. Місцевим сільськогосподарським навчальним закладам буде надана допомога у розробці нових курсів з ефективного та екологічно сталого управління малими господарствами з розвитку плодоовочівництва.

Виконавцем проекту є Менонітська Асоціація Економічного Розвитку - MEDA (Канада), що отримала фінансування від Уряду Канади, та її партнер у впровадженні проекту - Центр міжнародного співробітництва MASHAV МЗС Ізраїлю. Бенефіціаром проекту виступає Міністерство аграрної політики та продовольства України.

У 2015 році проект охопить 1 000 малих та середніх фермерських господарств у степовій частині України, зокрема у Запорізькій, Миколаївській, Одеській та Херсонській областях. Проект триватиме 7 років і у сумі має охопити 30 000 господарств. Аналогічний проект у минулому давав результат — на один вкладений долар інвестицій господарство отримувало три долари.

Бюджет проекту складає 19,325,100 канадських доларів, це грантова допомога. Міністр Олексій Павленко зазначив, що грантова допомога фермерам перевищує бюджет Міністерства. Від української сторони необхідна лише активна участь та наполеглива праця.


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< лютого 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28