05. 12. 2020
Тел.: +38(093) 317 92 91
home1 search contacts

Міністр соціальної політики очолить Координаційну раду з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Кабінет Міністрів України на черговому засіданні 29 січня 2020 року ухвалив рішення, яке визначило Головою Координаційної ради з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей Міністра соціальної політики України.

Постановою Уряду „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 596” внесено зміни до положення про зазначену Координаційну раду у зв’язку з утворенням і перейменуванням центральних органів виконавчої влади.

Координаційна рада з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів України, утвореним з метою координації впровадження Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки.

Міністерство соціальної політики є координатором реалізації стратегії на національному рівні.

Основними завданнями Координаційної ради є сприяння забезпеченню координації дій центральних і місцевих органів виконавчої влади, підготовка рекомендацій і пропозицій щодо формування та реалізації державної політики реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, моніторинг виконання планів заходів з реалізації Національної стратегії тощо.

„Реформа інтернатів потребує зусиль багатьох фахівців. Необхідно розвивати соціальні послуги, інклюзивну освіту, медичні послуги в громадах, приймати не завжди популярні, але дуже важливі рішення для захисту дітей. Тому ми запускаємо роботу Координаційної ради на центральному рівні. Аналогічні ради ми рекомендуємо створювати на місцях. Реформа інтернатів - це не про їх ліквідацію, а про захист прав дітей, підтримку сімей з дітьми”, – зазначила Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська.

Нагадаємо, Програмою діяльності Уряду серед пріоритетів Міністерства соціальної політики України визначено ціль „3.2. Кожна дитина зростає та виховується в родинах або в умовах, максимально наближених до сімейних, у благополучному, доброзичливому та безпечному середовищі, де дбають про потреби та інтереси дітей”.

Міністерство соцiальної політики України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< січня 2020 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30 31