04. 12. 2021
Тел.: +38(093) 317 92 91
home1 search contacts

Голова Національної соціальної сервісної служби виїхав на місце пожежі в незареєстрованому приватному будинку для літніх людей в Дніпрі

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

16 листопада за попередньою інформацією районного управління поліції Дніпропетровської області в приватному будинку для проживання людей похилого віку в місті Дніпрі о 9 ранку трапилося коротке замикання та загоряння електропроводки. Це призвело до задимлення та отруєння чадним газом 5 мешканок – жінок віком від 75 до 89 років. Всього у цьому приватному будинку проживало 30 осіб.

На місце події терміново виїхав Голова Національної соціальної сервісної служби Владислав Машкін.

За попередніми даними приватний будинок для проживання людей похилого віку знаходиться у двоповерховій окремо розташованій будівлі. Надавачем послуг за документами є фізична особа-підприємець.

На виконання доручення Мінсоцполітики на початку 2021 року Дніпропетровською ОДА було створено комісію з виявлення та встановлення фактів надання послуг з проживання та/або утримання людей похилого віку, осіб з інвалідністю та інших громадян групи ризику. Було здійснено перевірку щодо дотримання виявленими надавачами послуг вимог законодавства. Зокрема, протягом поточного року в Дніпропетровській області виявлено та перевірено діяльність 280 суб’єктів господарювання – надавачів соціальних послуг недержавного сектору.

Приватний будинок для проживання людей похилого віку, у якому сталась пожежа, під час проведених перевірок не було виявлено. В Реєстрі надавачів та отримувачів соціальних послуг даний будинок у якості надавача послуг не зареєстровано.

Вживаються заходи щодо розміщення 25 осіб в інші заклади соціального захисту.

Урядом внесено до Верховної Ради України проєкт Закону України «Про державний контроль за дотриманням вимог законодавства під час надання соціальної підтримки», а також підготовлено проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження дозвільних процедур та контролю у сфері надання соціальних послуг», якими передбачено подання надавачами послуг інформації про відповідність їхньої діяльності вимогам законодавства, а також передбачена відповідна система контролю.

Міністерство соцiальної політики України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< листопада 2021 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30