04. 12. 2021
Тел.: +38(093) 317 92 91
home1 search contacts

Уряд затвердив Державний соціальний стандарт фізкультуро-спортивної реабілітації ветеранів

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Кабінет Міністрів України на черговому засіданні 17 листопада затвердив Державний соціальний стандарт фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни, членів їхніх сімей та сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.

Це рішення сприятиме створенню в Україні належних умов фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів, а також стимулюватиме формування та розвиток конкурентного ринку цих послуг.

Державний стандарт розроблений Мінветеранів на виконання резолюції Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля до Указу Президента України від 23.08.2020 №342 «Питання розвитку національної системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни».

«Уряд створює умови для розвитку конкуренції надавачів послуг, що сприятиме покращенню якості проведення фізкультуро-спортивної реабілітації захисників українських ветеранів та членів їхніх сімей. Адже відновлення здоров’я наших Захисників – є одним із десяти пріоритетних напрямів роботи Мінветеранів», – наголосила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Зокрема, затверджений Державний соціальний стандарт встановлює порядок визначення індивідуальних потреб у послузі з фізкультурно-спортивної реабілітації, складання індивідуального плану її надання, вимоги до приміщення та обладнання, фінансово-економічне обґрунтування вартості послуги та оцінку ефективності реабілітації.

Нагадаємо, 8 вересня Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» щодо спорту ветеранів війни» (№ 5526). Його ухвалення створить умови для забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту ветеранів війни, сприяння участі захисників України у спортивних змаганнях, у тому числі міжнародних, створення належних умов для розвитку системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів.

Міністерство у справах ветеранів України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< листопада 2021 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30