22. 10. 2018
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Володимир Гройсман: Забезпечення зростання національної економіки дозволить підвищити рівень життя громадян

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Підвищення соціальних стандартів у країні можна забезпечити лише шляхом розвитку національної економіки та боротьби з корупцією, а не закликами популістів щодо витрачання коштів Державного бюджету. Про це заявив Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу.

"Все, що ми сьогодні робимо, робимо для того, щоб, з одного боку, змінити систему, з іншого боку, створити нормальні умови для нашої країни, - заявив Володимир Гройсман. - Антикорупційні кроки, система розвитку національної економіки дасть можливість консолідувати кошти в Державний бюджет і забезпечити підвищення соціальних стандартів. Іншого рецепту немає".

Володимир Гройсман наголосив, що країна може витрачати лише стільки, скільки заробляє. Саме тому, за його словами, "боротися треба за те, щоб не менше витрачати на соціальні стандарти, а щоб більше заробляти", і тоді можливо буде додавати коштів до виплат з бюджету. "Стільки, скільки заробить українська економіка, можемо інвестувати в нормальну якість життя в нашій країні", - зазначив він.

У цьому контексті він підкреслив, що Уряд концентрується на розвитку національної економіки та створенні нормальних умов для розвитку бізнесу.

Також одне з головних завдань – реформа оплати праці в Україні, зазначив Володимир Гройсман. За його словами, праця українців є недооціненою. Уряд найближчим часом внесе пропозиції Парламенту щодо зміни цієї ситуації, повідомив він.

Разом з тим, змінам у країні та діям щодо розвитку економіки заважають корупція і шалений популізм, зауважив Прем`єр-міністр.

"Популісти говорять, що треба багато витрачати грошей в різні сфери, але не говорять, де взяти ці гроші, як їх заробити", - сказав він. Внаслідок такої багаторічної популістичної діяльності Україна отримали складну ситуацію в економічній сфері, підкреслив Голова Уряду.

Володимир Гройсман зауважив, що чим більше Уряд заглиблюється у руйнації тих чи інших корупційних схем, наприклад у нафтогазовій сфері, "тим голосніше чутно крики популістів, які багато років були або чинниками, або співпричетними до схем".

"Наше завдання - зруйнувати схеми, створити нормальні умови для розвитку економіки і бізнесу", - підкреслив він.
Прем`єр-міністр наголосив, що потрібно керуватися інтересами лише держави та людей. Він закликав представників влади та політиків до самовідданості. "Саме від нас залежить, як будуть жити люди в нашій країні", - заявив він.

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< листопада 2014 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30