21. 01. 2018
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Розвиток Smart Grid технологій в Україні дозволить значно підвищити надійність постачання електроенергії споживачам відповідної якості

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

З метою вивчення досвіду та ознайомлення з новими технологіями  українська делегація у період з 19 по 23 червня відвідала з робочим візитом Південну Корею, країну, яка є світовим лідером з розвитку та впровадженню Smart Grid технологій.

Робочі зустрічі проведені з такими корейськими компаніями: KOTRA - корейське інвестиційне агенство, KEPCO - компанія з передачі, розподілу та постачання електроенергії, KOEN – енергетична компанія,  до складу якої входять теплоелектростанція та ВДЕ (10% від всієї генерації країни), LSIS - один з найбільших виробників smart систем.

Отримана інформація та досвід у рамках цих зустрічей допоможе у створенні Концепції Smart Grid в Україні та підготовці плану заходів з реалізації Національної енергетичної стратегії України до 2035 року (після її затвердження Урядом) в частині зменшення втрат електроенергії на її передачу та розподіл електричними мережами до 7,5%. За 2016 рік в Україні цей показник склав 11,7% від загального відпуску в мережу, тоді як у Південній Кореї - 3,8%.

Крім того, показник SAIDI (середній час перерви у постачанні електроенергії на одного споживача) в Україні 600 хвилин, а в Південної Кореї - 10 хвилин. За словами директора департаменту електроенергетичного комплексу Міненерговугілля України Ольги Буславець, яка брала участь у поїздці, розвиток Smart Grid технологій в Україні, у тому числі запровадження ESS (накопичувачі енергії), дозволить значно зменшити втрати електроенергії в електромережах та підвищити надійність постачання електроенергії споживачам відповідної якості.

До складу делегації входили  також представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Вікторія Гнатовська, Державної інноваційної фінансової-кредитної установи Володимир Ставнюк, ПрАТ "Волиньобленерго" Володимир Купчак, ПАТ "Хмельницькобленерго" Олег Козачук та Руслан Слободян.

З метою вивчення досвіду та ознайомлення з новими технологіями  українська делегація у період з 19 по 23 червня відвідала з робочим візитом Південну Корею, країну, яка є світовим лідером з розвитку та впровадженню Smart Grid технологій.

Робочі зустрічі проведені з такими корейськими компаніями: KOTRA - корейське інвестиційне агенствоKEPCO - компанія з передачі, розподілу та постачання електроенергії, KOEN – енергетична компанія,  до складу якої входять теплоелектростанція та ВДЕ (10% від всієї генерації країни), LSIS - один з найбільших виробників smart систем.

Отримана інформація та досвід у рамках цих зустрічей допоможе у створенні Концепції Smart Grid в Україні та підготовці плану заходів з реалізації Національної енергетичної стратегії України до 2035 року (після її затвердження Урядом) в частині зменшення втрат електроенергії на її передачу та розподіл електричними мережами до 7,5%. За 2016 рік в Україні цей показник склав 11,7% від загального відпуску в мережу, тоді як у Південній Кореї - 3,8%.

Крім того, показник SAIDI (середній час перерви у постачанні електроенергії на одного споживача) в Україні 600 хвилин, а в Південної Кореї - 10 хвилин. За словами директора департаменту електроенергетичного комплексу Міненерговугілля України Ольги Буславець, яка брала участь у поїздці, розвиток Smart Grid технологій в Україні, у тому числі запровадження ESS (накопичувачі енергії), дозволить значно зменшити втрати електроенергії в електромережах та підвищити надійність постачання електроенергії споживачам відповідної якості.

До складу делегації входили  також представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Вікторія Гнатовська, Державної інноваційної фінансової-кредитної установи Володимир СтавнюкПрАТ "Волиньобленерго" Володимир Купчак, ПАТ "Хмельницькобленерго" Олег Козачук та Руслан Слободян.

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< липня 2013 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31