07. 07. 2020
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Остап Семерак: «Мінприроди виділило понад 60 мільйонів гривень на термомодернізацію Інституту нейрохірургії та Національного інституту с

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак переконаний, що впровадження світових екологічних стандартів у різні сфери української економіки пришвидшить шлях України до сталого розвитку.

Про це він заявив сьогодні під час засідання Міжвідомчої робочої групи з розгляду проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій, у роботі якої взяли участь в.о. Міністра охорони здоров'я України д-р.Уляна Супрун та Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Іспанія в Україні Сільвія-Хосефіна Кортес-Мартін.

Під час засідання було презентовано проекти цільових екологічних (зелених) інвестицій, які були спрямовані на термомодернізацію ряду лабораторних та клінічних корпусів у двох медичних закладах.

«Два медичні заклади - Інститут нейрохірургії ім. Ромоданова та Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. Амосова - стануть прикладом енергозаощадливості та впровадження дружніх до довкілля технологій. Це стало можливим у рамках співпраці України з Урядом Іспанії з виконання Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату», - розповів Міністр.

Міністр також нагадав, що від стану довкілля залежить здоров’я українських громадян. «Я неодноразово наголошував, що медицина і довкілля тісно пов’язані. Тому спрямування екоінвестиції на термомодернізацію медичних закладів - важливий крок до покращення екологічної ситуації в країні. Термомодернізація ряду лабораторних та клінічних корпусів інститутів забезпечить скорочення викидів парникових газів шляхом впровадження сучасних енергозберігаючих технологій. А це дуже важливий крок у боротьбі зі зміною клімату», - розповів Остап Семерак.

Він також додав, що заходи з теплосонаціі збільшать енергоефективність будівель, що сприятиме зменшенню витрат на енергоресурси, покращенню умов для пацієнтів інститутів під час перебування на лікуванні та поступовому покращенню екологічної ситуації в країні.

«Сьогодні ми бачимо результати, але позаду історія непростої співпраці тривалістю 10 років. Хочу подякувати іспанській стороні - Сільвії Хозефіні Кортес Мартін, Надзвичайному і Повноважному Послу Королівства Іспанія в Україні - за розуміння та допомогу. Чим більше таких проектів буде реалізовано, тим швидше ми станемо сучасною країною, яка вміє економити свої невідновлювальні ресурси, дбає про довкілля, думає про майбутнє та добробут своїх громадян», - наголосив Міністр.

Нагадаємо, це вже другий проект між Україною Та Королівством Іспанія, в рамках якого здійснюється термомодернізація соціальних закладів. У квітні було презентовано проект капітального ремонту корпусів двох факультетів Національного університету імені Шевченка, який наразі успішно почав реалізовуватися.

Міністерство екології та природних ресурсів України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< травня 2019 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 25 26
27 28 29 30 31