26. 05. 2022
Тел.: +38(093) 317 92 91
home1 search contacts

Мінцифри допоможе ветеранам знайти роботу після військової служби

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

18 січня 2022 року відбулася презентація освітнього курсу «Як знайти бажану роботу після військової служби». Безоплатно подивитися освітній курс можна на порталі Дія.Цифрова освіта.

Це 7 серій тривалістю 8-12 хвилин:

  • Серія 1. Профорієнтація, або як визначитися з майбутньою професією
  • Серія 2. Підготовка резюме. Як створити привабливе резюме
  • Серія 3. Як правильно шукати роботу
  • Серія 4. Підготовка до співбесіди та її успішне проходження
  • Серія 5. Особливості працевлаштування на державну службу
  • Серія 6. Ментальне здоров'я
  • Серія 7. Повір у себе!

Віце-прем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров: «Завдяки цифровізації ми зможемо запускати нові комфортні сервіси та ще більше піклуватися про ветеранів. Тому зараз спільно з Мінветеранів ми переводимо в онлайн найнеобхідніші державні послуги для військових. Скоро в Дії зʼявиться новий цифровий документ — електронне посвідчення ветерана. А зараз ми запускаємо курс на порталі Дія.Цифрова освіта, який допоможе ветеранам знайти роботу та повернутися до мирного життя. Далі готуємо ще більше сервісів для підтримки тих, хто стояв на захисті нашої країни». 

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна наголосила: «Цифровізація ветеранських сервісів — один із пріоритетних кроків Міністерства у справах ветеранів України. Тож минулого року ми запустили низку цифрових проектів: Базу знань ветерана, три чатботи, удосконалили систему інформаційних сервісів е-Ветеран. Крім цього, завершено роботу над Єдиним державним реєстром ветеранів війни, а невдовзі буде запущено онлайн-платформу підтримки ветеранських підприємницьких ініціатив G2VEI. Поруч із впровадженням електронних сервісів Мінветеранів створює відповідну нормативно-правову базу. А також будує нові процеси та канали комунікації з ветеранами, і цей освітній проект — один із прикладів сучасних підходів до якісної взаємодії держави із захисниками». 

Міністерство цифрової трансформації України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< січня 2022 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31