29. 09. 2020
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Україна має перспективи залучення китайських інвестицій в IT-галузь, сільське господарство й енергетичну сферу, - Айварас Абромавичус

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon


Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус 25 лютого взяв участь у конференції «Ведення бізнесу з Китаєм» (Doing Business with China).

Учасниками заходу стали українські виробники й експортери, представники міжнародних організацій та китайських ділових кіл, задіяних в Україні. Конференція ознайомила зі станом і перспективами українсько-китайських торговельно-економічних відносин, а також відкрила можливості розширення кола ділових контактів. Адже головна мета заходу, за визначенням організаторів, - забезпечити українські компанії практичними знаннями про те, як вийти на китайський ринок і конкурувати на ньому, уможливити тісну взаємодію потенційних китайських інвесторів з українськими підприємствами, а також створити умови для обговорення двостороннього економічного співробітництва Китай - Україна на рівні прийняття рішень. Учасники конференції обговорили широке коло питань практичної спрямованості - від «як вийти на китайський ринок і стати його конкурентоспроможним гравцем?» до перспектив залучення китайських інвестицій. Міністр акцентував, що інвестори з Китаю передусім зацікавлені в IT-галузі й аграрному секторі України.

Під час дискусії керівник Міністерства також розповів про подальші кроки з дерегуляції, яку визначено пріоритетним напрямом не тільки в роботі Мінекономрозвитку, а й усього Уряду.

«Ми продовжуємо перший етап реформ із дерегуляції новим скасуванням ліцензій та дозволів. Другий етап - це «гільйотина». Ми не будемо рухатися від однієї структури до іншої, а використовуватимемо загальну стратегію, яка вже була апробована в Мексиці, Кореї та інших країнах світу. Маємо бути впевнені, що механізми, створені нами, не дадуть контролюючим органам скотитися до корупції», - зауважив очільник Мінекономрозвитку.


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< лютого 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28