07. 07. 2020
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

СЕРГІЙ УСТИМЕНКО ПРОВІВ ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ WORLD CHILDHOOD FOUNDATION

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon


Відбулась зустріч заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергія Устименка з делегацією Всесвітнього дитячого фонду.

На заході були присутні представники Мінсоцполітики - директор Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Руслан Колбаса, начальник Управління профілактики соціального сирітства Ірина Пінчук та делегати Всесвітнього дитячого фонду, а саме: заступник Генерального секретаря Всесвітнього дитячого фонду Холмберг Брітта, Регіональний менеджер проектів Всесвітнього дитячого фонду Драгборг Сюзанна та інші.

Під час зустрічі сторонами обговорювались актуальні питання щодо забезпечення прав дитини з врахуванням реформ і процесу децентралізації влади в Україні, наявного досвіду Всесвітнього дитячого фонду в забезпеченні дружнього та безпечного сімейного середовища для дітей, роль неурядових організацій та вплив на впровадження змін та реформування системи забезпечення прав дитини в Україні, а також, щодо визначення можливих шляхів подальшої співпраці в інтересах дітей.

Міністр соціальної політики України з питань європейської інтеграції відзначив успішну діяльність міжнародної благодійної організації "Партнерство "Кожній дитині", що реалізує проекти за підтримки Всесвітнього дитячого фонду.

Він повідомив присутніх, що Міністерство вже опрацювало «Проект щодо запровадження послуги "сімейного патронату", а також розробку у співпраці з народними депутами та Представником Уповноваженого Президента з прав дитини проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми".

У свою чергу, заступник Генерального секретаря Всесвітнього дитячого фонду Холмберг Брітта проінформувала представників Мінсоцполітики: «Ми бачимо багато спільних інтересів, та підтримуємо зусилля Уряду країни аби забезпечити належний рівень, у т.ч. законодавчої бази щодо захисту дітей. Наші баготорічні дослідження показують, що в Україні необхідно застосовувати мультикомплексні підходи до вивчення та подолання проблем».

Холмберг Брітта повідомила, що одним з шляхів вирішення питання щодо обізнаності та фаховості осіб, відповідальних за захист майбутнього країни є он-лайн курси, які можна буде впровадити найближчим часом.

Заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергій Устименко подякував представникам World Childhood Foundation за проведену зустріч, запевнивши в зацікавленості Мінсоцполітики продовжувати співробітництво у сфері забезпечення прав дітей, за досвідом Королівства Швеції, оскільки для Міністерства є актуальним формування сімейних цінностей та визнання суспільством пріоритетності прав дитини, забезпечення базового пакету соціальних послуг для сімей з дітьми на рівні громади, розвитку ринку соціальних послуг для сімей з дітьми та залучення широкої громадськості до розвитку послуг дружніх до дитини тощо.

Довідково

Всесвітній дитячий фонд (World Childhood Foundation) заснований у 1999 році її величністю Королевою Швеції Сільвією з метою вирішення соціальних, емоційних та матеріальних проблем дітей по всьому світу. За роки роботи організація підтримала понад 100 проектів у 16 країнах світу. Робота Всесвітнього дитячого фонду базується на Конвенції ООН з прав дитини та вільна від політичних та релігійних упереджень.


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< березня 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30 31