26. 02. 2021
Тел.: +38(093) 317 92 91
home1 search contacts

На Міжнародній конференції на підтримку України особлива увага буде приділена питанню допомоги переселенцям – Павло Розенко

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon


Міжнародна конференція на підтримку України , яка відбудеться 28 квітня, стане поштовхом для започаткування нових проектів щодо вирішення проблем тимчасово переміщених осіб. Про це в інтерв’ю «Укрінформу» повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

За його словами, наприкінці квітня в Україну з'їдуться представники з усього світу, які обговорюватимуть проблеми України, шукатимуть простір для залучення своєї енергії на допомогу Україні як в економічних, так і в соціальних реформах.

«Однією з базових панелей на цій конференції буде питання відбудови Сходу України і допомоги тимчасово переміщеним особам. Під це виділена окрема дискутивна панель, ми маємо підтримку наших західних партнерів, що це тема дуже важлива й актуальна, і ми будемо обговорювати питання започаткування нових проектів міжнародної допомоги Україні в цьому напрямку», - зауважив Міністр.

Павло Розенко наголосив, що на сьогодні усі чітко розуміють, що російські війська і терористи застосовують тактику випалення української землі: знищена інфраструктура, знищені будинки, знищена соціально-побутова система всіх захоплених ними міст і сіл.

«Вони просто стираються з лиця землі. Це свідоме провокування та розкручування гуманітарної катастрофи в Україні, коли людина стає біженцем і їй уже нема куди повертатися», - зазначив він.

«Вирішення цієї проблеми вимагає від нас величезних коштів, яких під час економічної кризи елементарно не вистачає. Тому на сьогоднішній день єдиним механізмом подоланням отакої катастрофи є об'єднання зусиль усіх державних структур, представників громадського сектору, волонтерів та міжнародних організацій», - підкреслив Павло Розенко.


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< квітня 2015 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30