18. 10. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

З допомогою Церков створять міжнародну мережу організацій для допомоги трудовим мігрантам в країнах Східної Європи і на Кавказі

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon
У Кишиневі (Молдова) 26-27 квітня відбулися консультації представників організацій міжнародної допомоги для таких країн як Білорусь, Росія, Україна, Молдова і Вірменія з проблем міграції.

Директор фонду «Схід» Мирослав Матренчік заявив, що протидія торгівлі людьми буде залишатися пріоритетним напрямком роботи, оскільки в учасників фонду вже є досвід з цього питання. Однак, на його думку, на сьогоднішній день для неурядових і церковних організацій не може існувати проблеми окремо від її джерела.

Прес-секретар Митрополії Молдавської Православної Церкви Октавіан Мосін підтвердив, що Православна громадськість стурбована проблемами міграції. Особливо в таких країнах як Молдова, Україна і Білорусь, де дуже багато людей виїжджають за кордон у пошуках роботи. Також і в Російській Федерації, яка найчастіше виступає приймаючою стороною, – підкреслив Октавіан Мосін.

Молдавська Митрополія спільно з неурядовими організаціями та представниками державного апарату вже має перші напрацювання щодо захисту трудових мігрантів. Їхній досвід буде використовуватися іншими країнами. Наприклад, молитовники для мандрівників, де на останніх сторінках вказані адреси православних парафій в приймаючих трудових мігрантів країнах. Люди, у яких виникли проблеми в чужій країні, можуть звернутися за допомогою до місцевої церкви. Для функціонування такої системи буде створено мережу організацій соціального служіння, в тому числі і релігійних у різних країнах.

За результатами обговорень було вирішено створити робочу групу з представників зацікавлених країн з проблем міграції в регіоні. Керівником групи призначено українця, представника Всеукраїнського фонду "Віра, Надія, Любов" Павла Лапіна.

Також було прийнято рішення створити загальний інформаційний ресурс для всіх партнерів фонду «Схід».

Консультації організовано з ініціативи фонду «Схід» а також Молдавської Православної Церкви за фінансової підтримки Православної Церкви Швеції.

Довідка:

Фонд "Схід" (East Foundation) був заснований у квітні 2009 року Фондом Князя Костянтина Острозького. Мета діяльності – сприяння програмам розвитку в регіоні Східної Європи та Кавказу.

Фонд діє на території Польщі та за її межами.

Правління Фонду складається з людей, які мають досвід у реалізації проектів і програм розвитку, соціального забезпечення, підготовки кадрів у країнах Центральної та Східної Європі, на Балканах і на Кавказі.

До Ради Фонду входять фахівці та експерти з країн Західної Європи (Швейцарія, Нідерланди), а також представники міжнародної допомоги для країн Східної Європи (Білорусь, Росія, Україна, Молдова, Вірменія).

Джерело: Державна служба зайнятості


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< травня 2010 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31