04. 07. 2020
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Уряд зробить усе для збереження стабільності в міжвиборчий період в Україні, – Олександр Саєнко

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Уряд Володимира Гройсмана зробить усе необхідне для збереження стабільності в Україні, її захисту від викликів і загроз у міжвиборчий період незалежно від результатів голосування у Верховній Раді питання про їх відставку.

На цьому наголосив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко під час зустрічі з делегацією Європейського Союзу 28 травня.

«У четвер відбудеться голосування про відставку Прем’єр-міністра, за його заявою. Він зробив це, щоб ні у кого не було вражень, що Уряд та Прем’єр-міністр турбуються за свої посади. Але незалежно від того, яке рішення буде прийняте в четвер у Парламенті, я переконаний, що Прем’єр-міністр та Уряд зроблять все залежне, в тому чи іншому статусі, щоб зберегти стабільність в Україні та захистити людей від будь-яких кризових явищ у разі їх появи», – сказав він.

Олександр Саєнко підкреслив, що зараз в Україні є багато викликів, як політичних так і економічних, зокрема занепокоєння викликають розмови про проблеми з обслуговуванням боргів держави.

«Я вважаю, що навіть розмови про це є дуже болючими, в тому числі серед інвесторів, – сказав Міністр. – Треба разом визначити ті червоні лінії в передвиборчій риториці, які можуть вплинути на стабільність країни і продовження її стратегічного курсу».

У свою чергу Генеральний директор Директорату Європейської Комісії з питань сусідства та переговорів щодо розширення ЄС Крістіан Даніельссон наголосив, що для України дуже важливо продовжувати розпочаті реформи, зокрема в секторі децентралізації, державному та корпоративному управлінні, освіті, медицині, енергетиці тощо.

«Ми дуже високо цінуємо те, що було спільно зроблене в розрізі реформ в Україні. Було зроблено дуже багато роботи, й також багато залишилось зробити. Ми готові й надалі працювати разом з вами», – резюмував Крістіан Даніельссон.

Служба Міністра Кабінету Міністрів України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< травня 2019 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30 31