02. 07. 2020
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Прем’єр-міністр: Новояворівськ та Новий Розділ будуть з теплом

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Ми пропрацьовуємо всі варіанти вирішення проблем. Люди мають бути в теплі та без боргів. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, коментуючи ситуацію з опаленням у Новояворівську та Новому Роздолі на Львівщині, де через безвідповідальність приватної компанії-управителя 60 тисяч людей могли залишитись без тепла взимку.

Ці два міста виявились не готовими до подачі тепла: у трубах немає води, гідравлічні випробування влітку не проводились, працівники ТЕЦ не отримують зарплату вже майже півроку.

«Чим займалась приватна-компанія управитель весь цей час — з цим мають розібратись відповідні правоохоронні органи. Я не залишу цю ситуацію без контролю та хочу нагадати, що у кожної неспроможності в рішенні проблеми – є ім’я та посада. Все це буде виявлено та отримає належну оцінку і належне покарання. Представники поліції вже цим займаються», - зазначив Глава Уряду.

Прем’єр-міністр наголосив, що зараз наше першочергове завдання — терміново забезпечити людей теплом і вирішити питання з виплатою заборгованості працівникам підприємств.

«Задля цього ми ініціюємо передачу ТЕЦ в управління компанії групи НАК "Нафтогаз". Це відбуватиметься протягом двох-трьох днів», - зазначив Олексій Гончарук.

Паралельно спеціалісти перевірятимуть обладнання та усуватимуть технічні неполадки.

В Новояворівську люди будуть з теплом в домівках за декілька днів. Ситуація в Новому Роздолі трошки складніша. Там тепломережа не готова до старту.

Глава Уряду дав доручення протягом щонайбільше п’яти днів підготувати мережу до старту. У ДСНС готові у разі зниження температури забезпечити громадян усім необхідним.

«Це неприпустимо, коли десятки тисяч людей опинилися сам на сам з проблемою опалення напередодні заморозків, - зазначив Прем’єр-міністр. - Я не хочу чути пояснення, чому щось неможливо зробити. Хочу бачити результат! Кожен день чекаю від всіх учасників процесу письмову відповідь — що, як і ким зроблено щодо постачання тепла в ці міста».

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< листопада 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30