23. 04. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Президент України окреслив пріоритети державної соціальної політики

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon


Ефективна політика у сфері зайнятості реалізовуватиметься шляхом створення мережі Будинків праці для безробітних, робітників та роботодавців. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час виступу на урочистому зібранні з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

«Кращі досягнення щодо подолання безробіття і захисту трудових прав громадян мають забезпечити Державна служба зайнятості та Державна інспекція з питань праці. Поєднавши зусилля, вони повинні запропонувати нову якість послуг і сформувати мережу Будинків праці для безробітних, робітників та роботодавців», – підкреслив Глава держави.

У своєму виступі Глава держави також відзначив важливість ухвалення сучасної «соціальної» законодавчої бази. Зокрема, завдяки новому закону про зайнятість було запущено додаткові механізми створення робочих місць, забезпечено роботою найбільш уразливих на ринку праці категорій громадян. «Результат – з початку року працевлаштовано понад 600 тисяч осіб. Рівень безробіття знизився до 8%, що нижче за середні показники по Єврозоні», – підкреслив Віктор Янукович.

Водночас Глава держави звернув увагу на те, що найперший і найбільш важливий напрямок роботи у сфері зайнятості – це ліквідація або суттєве зменшення заборгованості по заробітних платах.

«Особливо непокоїть ситуація, коли зарплату не платять працюючі підприємства, які випускають і реалізовують продукцію, але не вважають за потрібне розрахуватися з тими, чиїми руками ця продукція зроблена. На кожен такий випадок повинно бути відповідне реагування, зокрема правоохоронних та контролюючих органів», – наголосив Президент України. Також Глава держави вважає за необхідне невідкладно вирішити питання гендерної нерівності у оплаті праці.

Президент також наголосив, що за останні роки вдалося багато чого досягти у соціальній сфері. «Щороку стабільно зростають соціальні стандарти і гарантії. За три роки реальні доходи громадян зросли на 39%, реальна зарплата – майже на 59%, а середній розмір пенсії – на 42%. Не зважаючи на непросту економічну ситуацію у світі, яка позначається й на українській економіці, ми й далі підвищуватимемо соціальні стандарти і гарантії», – підкреслив Президент України Віктор Янукович.


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< листопада 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30