23. 06. 2021
Тел.: +38(093) 317 92 91
home1 search contacts

Кожна жінка має право на підтримку та захист, – IT-курси для жінок, котрі постраждали від домашнього насильства

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

11 травня Ольга Стефанішина спільно з UNFPA Україна презентували IT-курси для жінок, які перебувають у складних життєвих обставинах, в тому числі які постраждали від домашнього насильства, для розширення можливостей їх працевлаштування. Захід проходив у рамках проекту «Трамплін до рівності», що реалізує UNFPA, Фонд ООН галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Швеції та сприяння Офісу Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

«Держава захищатиме права кожного, хто перебуває у складних життєвих обставинах, зокрема постраждалих від домашнього насильства. Разом з тим важливо об'єднувати спільні зусилля усіх інституцій, аби розробити по-справжньому дієві механізми боротьби з гендерним насильством та дискримінацією», – наголосила Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

Урядовець подякувала Представництву Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, UNFPA, за створення ініціативи і постійну підтримку у просуванні рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків в Україні

«Ми ламаємо усі стереотипи, аби жінки, які постраждали від домашнього насильства, змогли повірити в себе. Відтепер жінки та дівчата зможуть пройти навчання надсучасним та перспективним спеціальностям – в галузі IT, де заробітна плата доволі висока, як власне і попит на фахівців у цій сфері. Впевнена, надсучасні IT-курси – це освіта та кар'єра без гендерних стереотипів», – підкреслила Ольга Стефанішина.

Згідно з даними дослідження «Економічні наслідки насильства щодо жінок в Україні», щороку в Україні гине майже 600 жінок внаслідок домашнього насильства. Кожна п'ята жінка стикалася з тію чи іншою формою насилля, включаючи економічне. У цьому контексті важливо сприяти економічній незалежності жінок, що є однією з передумов виходу із кола насильства.

Довідково

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. Більше інформації про UNFPA в Україні: https://ukraine.unfpa.org/.

Проект «Трамплін до рівності» спрямований на зміну соціальних норм та відмову від гендерних стереотипів в освіті, на роботі, вдома, у житті громади та створення сприятливого середовища, а також зростання суспільного попиту на просування рівних прав та можливостей для жінок та чоловіків в Україні.

Дізнатися більше про проект: https://www.youtube.com/watch?v=wdm1eKAVnB4.

Служба Віце-прем'єр-міністра України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< травня 2021 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31