23. 06. 2021
Тел.: +38(093) 317 92 91
home1 search contacts

Сучасна амуніція, зручне обмундирування, потужне озброєння та військова техніка мають забезпечувати ефективність та виживання наших піхо

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

З нагоди Дня піхоти сьогодні вже було багато привітань і вдячних слів на адресу справжніх професіоналів і патріотів: наших мужніх воїнів і ветеранів піхоти. Міністр оборони України Андрій Таран відзначив, що варто зупинитися і на тому, що робить Міністерство оборони для забезпечення українських піхотинців вже зараз.

Три напрями, на яких наголосив Андрій Таран:

У піхотинця сучасна зброя.

Уже зараз більшість піхотинців мають у своєму розпорядженні прилади нічного бачення і нічні приціли. В їхніх інтересах розвідують обстановку безпілотники, а на озброєнні — новітні снайперські гвинтівки UAR-008 і UAR-10. Для посилення піхоти вже скоро планується прийняти на озброєння 7,62 мм патрони, тривають державні випробування вітчизняного 30-мм гранатометного пострілу ВОГ-17В та ВОГ-17ІН, а також приладу нічного спостереження перископічного. Наприкінці минулого року прийнято на озброєння 14,5-мм снайперську гвинтівку Alligator.

Піхотинець на полі бою під прикриттям техніки.

Щоб озброєння та військова техніка були сучасними та відповідали потребам «завтрашнього» дня, тривають відомчі випробування бойової машини піхоти з новим бойовим модулем та вдосконаленою системою керування вогнем. Здав тест БТР-4Е з покращеними характеристиками з подолання водних перешкод уплав.

Піхота виконує бойові завдання злагоджено в єдиній системі.

Бойові машини, засоби зв’язку і управління, розвідувальні комплекси та десятки інших розробок і закупок, які в кінцевому результаті дозволять посилити українського піхотинця.

Піхотинець одягнений як військовослужбовець держави-члена НАТО.

Для продовження роботи у цьому напрямі з початку 2021-го розроблено та затверджено технічні специфікації для бронежилета модульного, шапки зимової повсякденної, черевиків літніх, поліпшених берців , балаклав та інші видів одягу і екіпірування.

«Міністерство оборони і надалі створюватиме умови для того, щоб наші піхотинці могли успішно ви Міністерство оборони Україниконувати бойові завдання із захисту свободи, незалежністі і територіальної цілісності України», — підсумував Андрій Таран.


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< травня 2021 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31